Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

KOCA ALÜMİNYUM DEKORASYON İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

1986 yılında İstanbul Şirinevler'de Alüminyum ve Demir doğrama imalatı amacıyla kurulduk.İşinde uzman elemanlarımızla kısa zamanda iş dünyasında önemli işler gerçekleştirdik.Başlangıçta daha çok konut, küçük ve orta boy işyerlerine yönelik işler yaparken ilerleyen zaman diliminde orta ve büyük boy iş yerleri için Alüminyum doğrama, Giydirme Cephe imalatına yöneldik.

1994 yılında faaliyet alanımıza PVC kapı ve pencere imalatını da ekledik.PVC imalatımızda daha çok konutlara yönelik çalışmaları gerçekleştirdik.

1998 yılından bu yana faaliyet alanımıza dış cephe kaplama imalatını da ekledik.Sahip olduğumuz yetkin teknik elemanlarımızla bir çok büyük projeyi başarıyla tamamladık.

20 yılı aşkın süre alüminyum ve alüminyum türevlerine çağdaş yorumlar eşliğinde şekil vermeye çalıştık.Ele aldığımız her projede müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuk.Gerçekleştirdiğimiz onlarca büyük proje sonunda müşterilerimiz başarılarımızı takdir belgeleriyle ödüllendirdiler.

Ele aldığımız işin küçüklüğüne büyüklüğüne bakmadan en iyi nasıl imalat yapabiliriz diye çaba sarf ederiz.Başarıyla gerçekleştiremeyeceğimiz hiç bir işe talip olmayız. Aldığımız her işi zamanından önce tamamlamayı kendimize ilke edinmişizdir.

 

TASARIM VE İŞ GELİŞTİRME MERKEZİMİZ
Tecrübeli Mimar Mühendisler ve teknik elemanlardan oluşan bölümde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda proje geliştirme işlerini yürütürler.Bunun yanında uygun gördükleri çeşitli çözümleri üretip müşterilerimize sunmaktadırlar.En son teknolojinin kullanıldığı merkezimiz gelişmiş bilgisayarlarca donatılmıştır.

İMALAT BÖLÜMÜ
İmalat bölümümüz tecrübeli mimar mühendis yönetiminde dalında uzman teknikerler, ustabaşıları ve işçilerden oluşmaktadır.Tasarım ve iş geliştirme bölümünün kendilerine verdiği projeler için gerekli imalatları yaparlar.Büyük özveriyle çalışan ekibimiz, müşterilerimizi memnun edebilmek için çok titiz bir imalat yaparlar.

UYGULAMA EKİBİMİZ
İmalat bölümümüzden çıkan ürünler projenin gerçekleştirileceği mekanlara yerleştirirler.Ekibimizn başında mutlaka bir mimar mühendis ve işinde uzman bir teknik adama bulunur.Uygulamanın müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmesi için büyük çaba sarfeder.

İMALAT SONRASI HİZMETLER
İmalatını gerçekleştirdiğimiz yerlerde hangi nedenle olursa olsun meydana gelebilecek aksaklıkları en kısa süre içerisinde gidermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

WhatsApp
+905322722869
Instagram
facebook
Konum
Youtube
Twitter
Telefon
+90 (212) 551 43 00